aaaa

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz, her biri kendi alanında tüm detaylara hakim, müşteri memnuniyetini birinci öncelik kabul eden dinamik kadromuzla petrol, doğalgaz, jeotermal sahalarında yeraltı/yerüstü projelerini en başarılı şekilde tamamlamaktır. Bunların yanı sıra, malzeme temini ve lojistiği, mühendislik/danışmanlık alanlarında önemli projeleri tamamlayarak sektörümüzde en iyi şirketler arasında bulunmak öncelikle hedeflerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde fark yaratmak, yenilikleri yakından takip edip eğitimin sürekliliğini tüm çalışanlarında uygulamak ve her yeni işinde bir öncekinden daha iyi olmaktır.

Politikamız

Troya Doğalgaz Petrol Müh.San.Tic.Ltd.Şti. ile müşteriler arasında ve kendi bünyesinde iyi bir iletişim sistemi kurmak ve devamını sağlamak. Müşteri taleplerini zamanında, en güvenilir ve ekonomik şekilde karşılamak ve verilen hizmette kaliteden taviz vermemek ve kalitenin sürekli gelişmesi için önlemler almak.  Troya Doğalgaz Petrol Müh.San.Tic.Ltd.Şti’nin mevcut tüm kaynaklarını işletmenin üretim kapasitesini arttırmak, büyümesini ve gelişmesini sağlamak için kullanmak. Troya Doğalgaz Petrol Müh.San.Tic.Ltd.Şti. çalışanlarının bilgi, beceri ve yeteneklerini arttırmak için gerekli eğitim çalışmaları yapmak. Firmanın faaliyet kapsamına giren konularındaki tüm gelişme ve yenilikleri takip etmek ve Troya Doğalgaz Petrol Müh.San.Tic.Ltd.Şti.’nde uygulanabilirliğini araştırmak. Firma faaliyetlerinde doğal kaynak kullanımı azaltımına ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine önem verme. Ayrıca faaliyetlerimizden oluşan atıkların çevresel zararlarını en aza indirme, etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli davranmak.
Troya Doğalgaz Petrol Müh.San.Tic.Ltd.Şti. İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında gerekli tüm tedbirleri almak, taşeronlarımızında aynı kıstaslara göre çalışması için gerekli tedbirleri almak.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri karşılayabilmek için; kanuni ve yasal şartlar  doğrultusunda ISO 9001:2015 Kalite Sistemi ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi şartlarına uymak, sürekli iyileştirmek, hiçbir koşulda ürün, hizmet kalitesinden ödün vermemek şirketimizin politikasıdır
Troya Enerji

Hemen bilgi almak ister misiniz?